Vstupenky jednodušeji

Nákup vstupenek jsme vám letos zase o trošku zjednodušili. V předprodeji nakoupíte až do 16. listopadu (17:00), na místě vás bude vstupenka stát víc a navíc – kdo by chtěl stát frontu?

Vstupenky seženete skrze formulář nebo na portále GoOut.cz, V obou případech si stačí vybrat kategorii do které patříte, vyplnit základní údaje, zaplatit a přijít s QR kódem nebo číslem na pokladnu festivalu, kde dostanete pásku a hurá za zábavou. V případě, že chcete kupovat vstupenky z více kategorií najednou, po zvolení první se vám ihned nabídne možnost zvolit kategorii další. Nic složitého.

Studenti, důchodci a děti do 15 let
Letos uděláme radost studentům, důchodcům a dětem pod 15 let – ti to budou mít letos v předprodeji za 100 Kč.

Dospělí
Pokud jste starší 15 let vyjde vás letos vstupenka v předprodeji za 150 Kč.

Děti do 3 let to mají zadarmo.

No a to nejlepší nakonec – vstupenka platí na všechny 3 dny, takže pásku, kterou dostanete u vstupu rozhodně nevyhazujte, pokud chcete přijít i další dny.

Bonusem na konec je fakt, že s naší vstupenkou získáte slevu na vstup na Bastlfest, který se koná ve stejném termínu jako Prototyp. A pokud si chcete zajít nejdříve do VIDA! science centra, tak přijďte s jejich vstupenkou a slevu dostanete i u nás. A to se vyplatí ne?!

cs_CZ
en_GB cs_CZ