Vstupenky letos ještě jednodušeji

Nákup vstupenek jsme vám letos zase o trošku zjednodušili. V předprodeji nakoupíte až do 16. listopadu do 17:00, na místě vás bude vstupenka stát dráž a navíc – kdo by chtěl stát frontu?

Vstupenky seženete přímo ve formuláři níže nebo na portále GoOut, V obou případech si stačí vybrat kategorii do které spadáte, zaplatit a přijít s QR kódem nebo číslem na pokladnu festivalu, kde dostanete pásku a hurá za zábavou. V případě, chcete kupovat vstupenky z více kategorií najednou, po zvolení první se vám ihned nabídne možnost zvolit kategorii další. Nic složitého.

 

Studenti, důchodci a děti do 15 let

Letos uděláme radost studentům, důchodcům a dětem pod 15 let – ti to budou mít letos v předprodeji za 100 Kč, na místě 150 Kč.

 

Dospělí

Pokud jste starší 15 let vyjde vás letos vstupenka v předprodeji za 150 Kč, na místě 200 Kč.

 

Děti do 3 let to mají zadarmo.

 

No a to nejlepší nakonec – vstupenka platí na všechny 3 dny, takže pásku, kterou dostanete u vstupu rozhodně nevyhazujte, pokud chcete přijít i další dny.

Ve stejném termínu, ve kterém se koná festival Prototyp, se jen o několik metrů vedle koná festival Bastlfest. Se vstupenkou z Prototypu získáte slevu na vstupné a stejně to platí i naopak.

Zajděte si s dětmi v sobotu a neděli do VIDY!

cs_CZ
en_GB cs_CZ