DJ Floex

21.15 – 01.00

Pokud Floexe znáte z jeho desek či živých vystoupení jako atmosferika a melancholika, v případě Dj setu čekejte zcela něco jiného. Tomáš servíruje pestrobarevný styl plný energie a extatických okamžiků, který neztrácí hloubku ani v rovině taneční hudby. Floexovy sety oscilují mezi elektronikou, technem, či deep housem. V nestřežených momentech vás však překvapí novými souvislostmi, polní africké nahrávky, nebo hip hopová balada od Franka Oceana.

I když jsou jeho Dj sety zcela jiné, než jeho autorská tvorba, čas od času je zde možné zachytit něco z jeho remixů, které se tanečním vlivům neubránily. Floexovu hudbu remixoval např. samotný Max Cooper, holandští Deltawerk, nebo Olaf Stuut.

Floex rád hraje dlouhé sety, čas dostane mix do toho nejlepšího téměř transcendentálního flow a celý set se stane příběhem. Osmihodinové či desetihodinové jízdy nejsou výjimkou.

Spíše než jako Dj je Floex znám jako producent a průkopník elektronické hudby v Čechách. Jeho první deska Pocustone vyšla již v roce 2001. Od té doby vydal řady titulů, které byly oceněny nejen u nás, ale i v zahraničí. Jeho poslední deska A Portrait Of John Doe (2018) je spoluprací s londýnským skladatelem a pianistou Tomem Hodgem a také Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Deska vyšla na prestižním britském vydavatelství Mercury KX (sub-lablu legendární Decca Classics) a získala ocenění Anděl v kategorii „Elektronika a alternativa.

facebook.com/floex.official/

 

cs_CZ