Praktické informace

Nákup vstupenek jsme vám letos zase o trošku zjednodušili. V předprodeji nakoupíte až do 16. listopadu do 17:00, na místě vás bude vstupenka stát dráž a navíc – kdo by chtěl stát frontu?Vstupenky seženete přímo ve formuláři níže nebo na portále GoOut, V obou případech si stačí vybrat kategorii do které spadáte, zaplatit a přijít s QR kódem nebo číslem na pokladnu festivalu, kde dostanete pásku a hurá za zábavou. V případě, chcete kupovat vstupenky z více kategorií najednou, po zvolení první se vám ihned nabídne možnost zvolit kategorii další. Nic složitého.

Studenti, důchodci a děti do 15 let

Letos uděláme radost studentům, důchodcům a dětem pod 15 let – ti to budou mít letos v předprodeji za 100 Kč.

Dospělí

Pokud jste starší 15 let vyjde vás letos vstupenka v předprodeji za 150 Kč.

Děti do 3 let to mají zadarmo.

No a to nejlepší nakonec – vstupenka platí na všechny 3 dny, takže pásku, kterou dostanete u vstupu rozhodně nevyhazujte, pokud chcete přijít i další dny.

Festival Prototyp se koná v pavilonu A v areálu BVV. Doporučujeme využít městskou hromadnou dopravu.

Nejbližší tramvajová zastávka (linka č. 1) je Výstaviště – hlavní vstup, kde stojí taky autobus č. 52 a trolejbusy č. 25, 26 a 37.

Pokud k nám pojedete autobusem č. 84, vystupte na zastávce Křížkovského. Pokud pojedete autobusem č. 44, vystupte na zastávce Velodrom nebo Křížkovského.

Parkovat je možné kdekoliv v blízkosti BVV. Během konání dalších akcí na BVV může být parkování zpoplatněno.

Otevírací doba Festivalu Prototyp:

Pátek 16.11.2018: 19:00 – 03:00

Sobota 17.11.2018: 12:00 – 20:00

Neděle 18.11.2018: 9:00 – 13:00

 

Otevírací doba partnerské akce Bastlfest ve VIDA! science centrum:

Pátek 16.11.2018: 09:00 – 18:00

Sobota 17.11.2018: 10:00 – 18:00

Neděle 18.11.2018: 10:00 – 18:00

Po zakoupení vstupenky na místě nebo předložení elektronické vstupenky obdržíte identifikační náramek, kterým se musíte prokázat při každém vstupu do festivalového areálu. Identifikační náramek opravňuje ke vstupu na festival Prototyp během všech tří dnů. Pokud chcete navštívit festival i další dny, tak v žádném případě identifikační náramek nesnímejte. Otevírací dobu festivalu naleznete v sekci “Otevírací doba”.

Pokud se nebudete moci prokázat platným náramkem, nebude vám do festivalových prostor umožněn vstup.

Všichni návštěvníci jsou povinni dodržovat podmínky účasti na festivalu.

Pro všechny návštěvníky chceme zajistit co nejpříjemnější zážitek z festivalu. Abychom toho byli schopni, je důležité, aby každý dodržoval bezpečnostní pravidla ve svém zájmu i v zájmu všech ostatních návštěvníků festivalu.

  • Festivalový areál je hlídán bezpečnostní službou.
  • Při každém vstupu do areálu má bezpečnostní služba právo zkontrolovat platnost vaší identifikační pásky a provést kontrolu, zda nevnášíte do areálu nebezpečné či nepovolené předměty.
  • Bezpečnostní služba má právo vykázat z areálu neautorizované prodejce, osoby narušující poklidný průběh festivalu a návštěvníky bez platné identifikační pásky.
  • Pokud narazíte na jakýkoliv problém s bezpečnostní službou, prosíme, obraťte se na organizátora festivalu.

Festival Prototyp je bezbariérový! Ke vstupu pro imobilní na vozíku nebo kočárky doporučujeme využit Hlavní vstup č.1. Do druhého patra bude k dispozici výtah. Pokud potřebujete asistenci, neváhejte se obrátit na organizátora festivalu nebo na naše ochotné dobrovolníky 🙂

Blikající světla a efekty některých instalací mohou u citlivějších osob způsobovat fotosenzitivní epileptické záchvaty. Zvažte proto svoji návštěvu těchto instalací.

Na festivalu naleznete stánek s chutným občerstvením i festivalový bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Bude připraven také stánek s kávou.

Do areálu festivalu NENÍ dovoleno vnášet vlastní pití a jídlo. Nápoje v otevřených nádobách je rovněž zakázáno vnášet do hlavního sálu, kde bude probíhat módní přehlídka a některé projekce. V těchto případech bude nejjednodušší, pokud si nápoje zakoupíte až poté nebo odložíte před vstupem do sálu. Naše pravidlo to není, ale musíme jej dodržovat. Děkujeme za pochopení.

Na festivalu je hlídaná šatna, kde si můžete odložit své oblečení. Šatna je zpoplatněna částkou 10,- Kč.

Na festivalu budou připraveny nádoby na tříděný odpad. Využijte prosím speciálních barevných košů. Festivalový areál budeme pravidelně čistit. Prosíme o co největší možné zachování čistoty a pořádku.

Bude brzy zveřejněno.

Na festivalu je povoleno fotografovat a pořizovat video záznamy. Neváhejte svoje fotky a videa označovat #prototyp2018

Vstupem do areálu festivalu souhlasíte s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny jako součásti jakéhokoliv obrazového záznamu, přenosu či produkce akce pořádané v rámci festivalu Prototyp pro komerční nebo propagační účely a to v rámci zobrazení celé nebo části akce pořádané v rámci festivalu Prototyp pořadatelem a/nebo jeho partnery. Souhlas s využitím obrazu nebo podobizny dle tohoto ustanovení je návštěvníky pořadateli a jeho partnerům udělován na dobu neurčitou, přičemž návštěvník je oprávněn tento souhlas odvolat, přičemž neodůvodňuje-li toto odvolání podstatná změna okolností nebo jiný rozumný důvod, odpovídá návštěvník pořadateli za škodu, která mu v důsledku odvolání souhlasu vznikne.

Jako návštěvníci festivalu Prototyp berete na vědomí, že mohou být pořizovány zvukové a/nebo obrazové záznamy pro účely tiskového, rozhlasového, televizního nebo obdobného zpravodajství. Berete také na vědomí, že k pořizování těchto záznamů není zapotřebí souhlasu, jsou-li tyto záznamy použity přiměřeným způsobem a není-li toto použití v rozporu s oprávněnými zájmy pořadatele.

Své domácí mazlíčky nechte tentokrát doma. Do festivalového areálu není vstup se psy povolen. Při vstupu do areálu nemůžeme činit žádné výjimky a ani sebemenší či sebehodnější pes dovnitř nebude moci. Děkujeme za pochopení.

Výjimku tvoří asistenční psi pro tělesně postižené.

cs_CZ
en_GB cs_CZ