Festival umění, vědy a technologií - festival Prototyp jaro 2024!

Když se snoubí umění, věda a technologie

Prototyp je tvůrčí, vzdělávací a organizační platforma, která si dává za cíl úzce propojovat sféry umění, vědy a technologií a tvořit prostor pro jejich netradiční prezentaci. Spolupráce s dalšími institucemi, univerzitami a komerční sférou přináší do Brna nové kreativní talenty, vytváří platformu pro spolupráci a tvoření, jejíž výsledky snažení rezonují v Česku i zahraničí.

Staň se součástí Prototypu

Open call 2023

Jsi nadšenec do umění, vědy nebo technologií? Nebo dokonce tyto tři odvětví ve své tvorbě propojuješ? Přihlas svůj projekt a zúčastni se festivalu Prototyp! Ukaž se na akci, kde se setkávají lidé všech generací proto, aby společně sdíleli lásku k tvoření.

Jestli víte o někom, kdo zná někoho, který zná někoho, koho by Open Call 2023 mohl zajímat, sdílejte. Pokud jste to Vy sami, přihlaste se vyplněním registračního formuláře.

Dobrovolníci

Prototyp stále hledá nadšené a šikovné lidi, kteří pomohou organizovat kulturní akci, která v Brně nemá obdoby.

Jako dobrovolník si budeš moci vyzkoušet práci na různorodých pozicích – příprava expozice, práce s návštěvníky i umělci, hlídání exponátů a další činnosti nezbytné pro chod takové akce. Znáš někoho, kdo by si chtěl vyzkoušet, jaké je to organizovat takovou akci? Nebo jsi to ty sám? Přihlas se!

Děkujeme za podporu

Organizátoři

Spolupořadatelé

Partneři

Festival je součástí projektu  Brno Creative Days a je pod záštitou primátorky města Brna.

cs_CZ